İstanbul Okey Sitesi

admin     27-04-20     Okey Salonları     İstanbul Okey Sitesi     2267 Defa Okundu

İstanbul Okey Sitesi

İstanbul Okey Salonları

Canlı okey seçeneği sayesinde, gerçek oyuncularla bir araya gelebileceğiniz okey salonlarında her şehre özel olarak okey salonu bulunmaktadır. İstanbul okey salonları üzerinde İstanbul’da ki oyuncularla bir araya gelebilecek oyunlar oynayabilecek ve sohbet edebileceğiniz bir İstanbul okey sitesidir. Oyun sitemize tüm web tarayıcılarından, tabletlerden ve akıllı telefonlardan rahatlıkla erişim sağlayabilir ve hızlı oyun seçeneği ile kolayca oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun salonlarımız kullanıcılarımız tarafından gün geçtikçe daha çok tercih edilerek sürekli olarak geliştirilmektedir ve bu süreçte kullanıcılarından hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Tamamen ücretsiz ve nezih bir oyun ortamı sunmaktadır. İstanbul Okey sitesi aktif edilirken en temelinde yer alan insanların sıkıcı geçen zamanlarını arkadaşları veya yeni insanlarla bir araya gelerek birlikte okey oyunu oynayarak daha eğlenceli bir hale getirmektir.

İstanbul okey sitesi

Oyuncuları bir araya getirerek oyunlar oynamalarına olanak sağlar. Ayrıca sadece İstanbul’dan katılan oyuncularla değil, farklı şehirdeki oyuncuların da bulunduğu okey sitesinde sizlerde hemen yerinizi alarak oyunlar oynayabilirsiniz. Ücretsiz şekilde üye olabileceğiniz veya Facebook, Misafir Girişi bölümünü kullanarak oyunlar oynayabileceğiniz mobil okey destekli oyun sitesinde arkadaşlarınızla veya oyuncular ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirin.

İstanbul İlçeleri

İstanbul merkez, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir